Plānotie pasākumi Pelču tautas namā un Pagrabiņā

25.martā Politiski represēto piemiņas dienā pie piemiņas akmens Pelču centrā būs ziedi un aizdegtas sveces.

Sestdien 1.aprīlī, plkst.12.00 pie „Pagrabiņa” – anekdošu šovs pie brīvā mikrofona „Vienos smieklos”. Gaidīti visi, kas ir draugos ar humoru. Nāciet ar savu anekdoti, daloties ar kādu smieklīgu atgadījumu no savas dzīves vai izvēloties kādu no piedāvātām tēmām  un izstāstot to arī citiem! Būs smieklīgi konkursi un jautras balviņas!

Svētdien, 16.aprīlī plkst.12.00 „Lieldieniņa atnākusi!” – jautras un pavasarīgas izdarības pie pagastmājas, „Pagrabiņa” un tautas nama.

Piektdien, 5.maijā plkst.16.00 “Ātrāk, augstāk, tālāk!” – atzīmējot Pasaules Sporta dienu, visi tiek aicināti uz interesantām aktivitātēm tautas nama teritorijā. Jāierodas piemērotā apģērbā, un interesantākā sporta tērpa īpašnieki saņems pārsteiguma balvas!

Piektdien, 12.maijā, atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, Pelču pagasta ģimenes (vecāki ar bērniem) tiek aicinātas uz jauku, bezmaksas ekskursiju pa Kuldīgu ar gidi Indru Vilmani. Tikšanās plkst.17.10 Pilsētas laukumā (pie Swedbankas filiāles).

Svētdien, 14.maijā Pelču tautas namā svētku koncerts, veltīts Mātes dienai. Pasākuma programma un laiks tiks precizēts. Sekojiet līdzi informācijai afišās!

Piektdien, 2.jūnijā plkst.16.00 pie „Pagrabiņa” – Smadzeņu ku(S)tināšanas maratona” noslēgums – informācija par tā norisi un čaklāko dalībnieku apbalvošana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *