Bezmaksas elektropreču izvešana Pelču pagastā

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” piedāvā iedzīvotājiem unikālu iespēju nevajadzīgās un savu laiku nokalpojušās elektropreces (televizorus, ledusskapjus, veļas mašīnas u.c.) bez maksas nodot savā dzīvesvietā!

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” Tehniskās bāzes un atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītājs Kaspars Poriķis pastāstīja, ka elektropreču savākšana no iedzīvotāju dzīvesvietām notiks oktobrī, bet pieteikties var jau tagad darba laikā pa tālruni 63322380 vai rakstot e-pastu: atd@kkp.lv(jānorāda nododamās elektropreces un sava kontaktinformācija, lai dispečere var sazināties).

Būtisks nosacījums – bez maksas tiks izvestas tikai neizjauktas elektropreces (tās nedrīkst būt izkomplektētas) un to kopējam svaram jābūt vismaz 15 kilogramiem, ne mazāk.

Kampaņas norises vieta un laiks: Pelču pagastā – 10. oktobrī, pieteikšanās līdz 3. oktobrim;

Ikviens Kuldīgas novada iedzīvotājs, neatkarīgi no dzīvesvietas, var pieteikt elektropreču izvešanu! Tā ir lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no liekajām elektroprecēm, kuras SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”, domājot par videi draudzīgu saimniekošanu, nodos tālāk otrreizējai pārstrādei. Tādējādi daudzi derīgi materiāli iegūs otru dzīvi, nenonākot sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonos.