Jauniešu forums 2021

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs (BJC) sadarbībā ar Kuldīgas jauniešu biedrību “Kaktuss” šī gada 29. septembrī organizēs “Kuldīgas novada Jauniešu forumu 2021”. Tas pirmoreiz notiks hibrīda veidā – vienlaicīgi klātienē un tiešsaistē sešās Kuldīgas novada vietās: Kuldīgas Jauniešu mājā; Sapņotavā, Alsungā; Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā, Skrundā; Laidu skolā, Laidos; Vārmes Jauniešu iniciatīvu centrā “Čiekurs” un Turlavas kultūras namā.

Katrā norises vietā būs iespējams pieteikties 14 interesentiem klātienē – jauniešiem, vecākiem, pedagogiem, aktīvajiem iedzīvotājiem. Tiešsaistē visas lokācijas vietas saslēgsim kopā, un Kuldīgas novada BJC prezentēs jaunumus jaunatnes jomā un paveikto mobilajā jaunatnes darbā. Kopā grupu darbā pārskatīsim jaunatnes jomas attīstību Kuldīgas novadā nākamajiem gadiem. 

Katrā no norises vietām dalībniekiem būs iespēja satikt domubiedrus – jauniešus, jaunatnes jomas aktīvistus, pagastu pārvalžu vadītājus – un kopā plānot un diskutēt par aktuāliem jaunatnes jomas jautājumiem.

Dalībniekiem būs iespēja vērot arī muzikālu priekšnesumu no jauniešu grupas “Tvaika ielas Republika” un piedalīties balvu izlozē.

Lai pieteiktos forumam jāaizpilda elektroniskā anketa ŠEIT , kurā varēs norādīt arī konkrēto vietu, uz kuru dalībnieks ieradīsies.

Pasākumā tiks ievēroti visi Covid-19 drošības pasākumi – ierašanās norises vietās būs iespējama tikai ar Covid-19 sertifikātu vai derīgu COVID testu, jauniešiem derēs arī skolā veiktie derīgie iknedēļas testi.